Топ-5 молодіжних християнських серіалів, які варто подивитися на вихідних

“The Chosen”. (2019)

Цей перший у історії багатоcезонний телесеріал про життя Христа та апостолів, запрошує глядачам поринути у життя євангельських постатей. Життя головних героїв кардинально змінюється після зустрічі із Ісусом. Ця подія стала найважливішим моментом у житті кожного із відомих нам діючих осіб. На глядачів очікує дивовижна історія кожного з них. 

“Бог мене зафрендив”

Майлз давно не спілкувався із своїм батьком, оскільки у них різні погляди на життя. Головний герой серіалу є атеїстом, який всім і кожному намагається довести, що Бог – це вигадка. Але батько Майзла є не лише вірянином, але пастором. Одного разу, головний герой отримує запит на додавання у друзі у Facebook.  Через певний час, хлопець наважується додати загадкового жартівника, після чого починають відбуватися неймовірні пригоди. Не маючи змоги, знайти цьому хоч якесь пояснення, головний герой, вирішує відшукати загадкового віртуального друга, не розуміючи до кінця, що саме завдяки йому у його житті і житті друзів, почали відбуватися дивовижні зміни.

“Католицизм. Мандрівка до серця віри”.

Цей 10-серійний фільм є частиною всесвітньовідомого проекту “Католицизм”. В Україні зараз працюють над україномовним озвученням цього серіалу. Кожна серія допомагає подивитися на католицизм по-новому і можливо десь переосмислити для себе релігійне життя у сучасному ключі.

Серіал “Отець Браун”

Детективний серіал, заснований на оповіданнях християнського англійського письменника Честертона, який розповідає про простого священнослужителя, який допомагає поліції у розслідуванні злочинів, які відбуваються у маленькому містечко Кемблфорд. 

 Broken (зламаний)

Священиком однієї із парафій на півночі Англії є о. Майкл Керіган. Парафія є складною, адже місцеві жителі ведуть далеко не благочестивий спосіб життя,постійно сваряться і порушують Божі Заповіді. Отець намагається усіма силами достукатися до їхніх сердець, але його і самого переслідують “привиди минулого” з якими дає раду лише, допомагаючи іншим.