ТОП-5 святкових подій на Великдень

Відсьогодні християни східного обряду відзначають Великдень. Ключовими подіями Великоднього тижня звісно є Богослужіння. Але – піст завершено, а отже є змога відвідати низку барвистих розважальних заходів. Тим паче, що у нашому дайджесті також благодійні події, які мають на меті підтримати дітей-сиріт та соціальне служіння Церкви. Тому беріть дітей – і гайда у різні локації міста. Ми підібрали для Вас топ подій, які можна відвідати найближчими днями.

1.”Великдень у гаю”.

У Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького планують велику програму заходів до святкування Великодня. Кожного року організатори дивують гостей новими святковими атракціями, проте незмінною залишається головна подія свята — наймасовіша гаївка «Алеєю благословення», яку творять усі присутні, щоб поділитися один з одним любов’ю, надією й радістю Великодня”, — повідомили у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

2. Поливаний понеділок

Кожного року організатори дивують гостей новими святковими атракціями, проте незмінною залишається головна подія свята — наймасовіша гаївка «Алеєю благословення», яку творять усі присутні, щоб поділитися один з одним любов’ю, надією й радістю Великодня”, — повідомили у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

3. У Львівській катедрі вперше за 100 років зазвучить другий, відреставрований орган

Перший концерт відбудеться 3 травня об 11:15, після Святої Меси Богослужіння за Батьківщину, яку целебруватиме Архієпископ Мечислав Мокшицький о 10:00, другий – о 19:15 у Архікатедральній базиліці Внебовзяття Пресвятої Діви Марії.

Вхід на концерти – вільний.

Орган у катедрі звучить постійно. Але є ще один, який не звучав уже 100 років і саме йоговідреставрував восени 2018 року Бернард Терман під наглядом польського експерта, проф. Віктора Лияка. Водночас, під керівництвом Павла Садлея, спеціалісти відреставрували органний корпус та балкон.

4. “Великодні забави для дітей”.

Казкове свято для дітей-сиріт — Фестиваль «Великодні забави для дітей — 2019» відбудеться у Львові 2 травня за адресою: вул. Короленка, 7. Час проведення — 10.00 — 17.00 год. Фестиваль «Великодні забави для дітей» — чудова нагода знайомства з їхніми великими і світлими душами. Цього року на фестивалі минулорічні переможці, вихованці Ліцею «Просвіта», ознайомлять усіх із святкуванням Великодня на Буковині. Також, під час заходу буде конкурсна програма, в якій переможцем стане один із інтернатів, дитячих будинків чи навчально-реабілітаційних центрів.

5. “Святкуймо Воскресіння разом”.

У Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького 5 травня відбудеться щорічний благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом». Цього разу це особливе дійство буде в межах Дня міста.  У програмі цьогорічного фестивалю – Архиєрейська Літургія з перекладом жестовою мовою, з 14:00 год до вечора традиційно лунатиме концерт за участі українських відомих музикантів. Виступатимуть: відома львівська співачка Соломія Чубай з гуртом «Джалапіта», гурт «Дико Brass», гурт «Popry vse», ХАС та всі охочі заведуть Кривого танця із Софією Фединою. Окрім того, діятимуть до 15 різнопланових майданчиків. Цьогорічною особливістю буде Великодній пробіг, який залучить присутніх до спортивного драйву. Не бракуватиме і творчих ноток.

За матеріалами сайтів Твоє місто , ЛМР ,
https://www.032.ua/ та інших