Топ-5 святих подруж, до яких варто звертатися у молитві про добрий шлюб

Наше суспільство любить часто нагадувати, що шлюб — нелегке завдання. Життя у шлюбі вимагає великої самопожертви і самодисципліни. Під час укладення Таїнства Подружжя чоловік і жінка обіцяють перед Богом залишатися вірними одне одному попри всілякі перипетії, які можуть спіткати їх згодом.

 1. Святі Йоаким і Анна.

Вони — батьками Діви Марії, а, отже, — бабуся та дідусь Ісуса. Йоахим і Анна були людьми глибокої віри і довіри до Бога.

2.Захарія та Єлизавета

Вони — батьки св. Йоана Хрестителя. Захарія був священиком; Єлизавета (двоюрідна сестра Діви Марії) була безплідною. Обоє були у похилому віці, коли Господь подарував їм сина.

3.Святий Григорій і свята Нонна

Святі батьки святих — так можна описати це подружжя. В їхній сім’ї народилися св. Горгонія, св. Цезарій і св. Григорій Богослов, Вчитель Церкви. Нонна робила все, щоб її чоловік навернувся на християнство, адже він належав до однієї з тогочасних сект. Жінці це вдалося, і Григорій (у віці 60‑тироків) став єпископом Назіанса.

4. Святі мученики Андріан і Наталія.

Мученики Адріан і Наталія були подружжям і прожили в шлюбі тільки один рік. Жили вони в місті Нікомидії в Віфінській області Малої Азії.

У той час імператор Максиміан задумав гоніння на християн. Почавши гоніння, він обіцяв нагороди тим, хто буде вказувати на християн і приводити їх на суд. Почалися доноси, і по одному з них були взяті 23 християнина, які переховувалися в печері поблизу Нікомидії. 

5.Святий Вінсент і свята Вальдетруда

Вони жили в VII ст. і виховали чотирьох святих: св. Ландеріку, св. Мадальберта, св. Адельтруду та св. Дентеліну. Коли діти виросли, святі вступили до монастиря.

У публікації використано матеріали http://catholic-link.org/ та CREDO