Три етапи підготовки до щасливого та міцного подружжя: поради Глави УГКЦ

226568У сучасному світі людина часто відчуває себе відкинутою суспільством, розгубленою у вирі складних обставин буденності. Проте сім’я й досі залишається тою незламною скелею, яка захищає нас у найважчі миті та найтривожніші моменти. Але як знайти в собі сили та мудрість побудувати міцну родину та стати хорошими батьками?  Насамперед, все розпочинається із подружжя, яке є одним із найважливіших елементів духовно здорового суспільства.

Як пояснив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у інтерв’ю для американського видання «Ukrainian People» справжнє кохання та сім’я є Святим Таїнством, яке нерозривно поєднує людей із Господом.

Читайте також: Що Бог з’єднав – людина хай не розлучає

Патріарх Святослав також розповів про три етапи підготовки до щасливого, міцного подружжя. Отже, «рецепт» щасливого подружжя виглядає так:

  1. Виховання дитини в повазі та любові до інших.
  2. Важливість статевого виховання. Школа, Церква та батьки повинні допомогти дитині отримати відповідь на ці делікатні запитання та відкрити таємницю своєї статевості.
  3. Безпосередня підготовка до шлюбу. Саме Церква у цей найбільш відповідальний момент життя повинна допомогти зрозуміти парі, чи вони зможуть стати даром життя одне для одного.

Читайте також: Життя та взаємини батьків – це відкрита книга, з якої діти вчаться жити

Як зауважив Блаженніший Святослав, тільки дотримуючись цих приписів, ми навчимось цінувати важливість подружжя як істинного таїнства любові.

За матеріалами: risu.org.ua

До теми:

Дошлюбні статеві стосунки. 5 небезпек для душі і тіла
Чоловіки vs жінки: особливості психології