Три львівські храми відзначають престольне свято у празник свв. апп. Петра і Павла. Порядок Богослужінь

Християнські Церкви східного обряду вшановують пам’ять святих верховних апостолів Петра і Павла 12 липня. Ці святі апостоли є не тільки захисниками Церкви та лицарями Христовими, але й вірними пастирями, сповненими духовного смирення та відваги. У скрутні часи нашого повсякденного життя саме на прикладі їхнього покликання та служіння можемо черпати духовну силу, яка зміцнить нашу любов до Бога і ближнього.

Храмовий празник 12 липня Святих Верховних Апостолів Петра і Павла святкують три львівські храми.

П’ятниця, 12 липня 2019 року

УГКЦ

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11)

11.00 – Соборна Літургія. Богослужіння очолить єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ Преосвященний Владика Богдан (Манишин)

21.00 – благодійний концерт у Гарнізонному храмі квінтету P&P Quintetа. На благодійному концерті проводитиметься збір коштів на реставрацію унікальних фресок храму роботи Франчиска Екштайна. Вхід вільний. Прозвучать композиції Ola Gjeilo, Eric Whitacre, Komitas, Francis Poulenc, Gregorio Allegri, Ave Maria Guilo Caccini в аранжуванні квінтету та скрипки. Родзинка концерту – твори сучасногонорвезького композитора Ola Gjeilo з циклу «Winter Songs». Партію фортепіано виконає Olha Smolnytska..

ПЦУ

Храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Личаківська, 82а)

8:00 – Божественна Літургія

10:00 – Водосвяття

11: 00 – Божественна Літургія

Напередодні празника, у четвер, о 18:00 буде Всенічна

Храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Пулюя, 4)

11.00 – Акафіст

12.00 – Божественна Літургія

Після Літургії відбудеться Мале освячення води, окроплення свяченою водою та Хресний хід навколо храму


Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я, мужності, сили духу та незламної віри! Хай Святі апостоли Петро і Павло стануть для нас провідниками у бурхливому життєвому морі, а Всемилостивий Господь так само як порятував потопаючого Петра і нам простягне руку допомоги у хвилини наших сумнівів.