Три військові оркестри Львова спільно виконають гімн України на площі Ринок

У Львові завтра, 10 березня, відзначають День першого публічного виконання Державного гімну України. З цієї нагоди, о 13.30 год., львів’ян та гостей міста запрошують на площу Ринок до його спільного виконання. Така акція вже стала традиційною для Львова і виконуватиметься четвертий рік поспіль.

Родзинкою заходу стане спільне виконання державного гімну одразу трьома військовими духовими оркестрами Львова: державного університету безпеки життєдіяльності, Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного та оркестру Західного територіального управління Національної гвардії України.

Участь у заході візьме учнівська і студентська молодь міста спільно з громадськими організаціями та об`єднаннями, а також представники духовенства.

Організатори запрошують усіх львів’ян прийти та долучитися до цієї акції, щоб спільно засвідчити свою любов до нашої країни та підтвердити, що єднаючись, здобудемо перемогу над усіма ворогами.

Нагадаємо, публічно Державний гімн України виконали рівно 151 рік тому в Перемишлі — під час першого в Західній Україні Шевченківського концерту.