Триває прийом заявок на участь у цьогорічному Різдвяному фестивалі «Велика коляда»

XXIV Всеукраїнський Різдвяний фестиваль «Велика коляда» Слобожанська запрошує до участі хори, вокальні, вокально-інструментальні та інструментальні ансамблі, оркестрові колективи, гурти та сольних виконавців.
 
У зв’язку з воєнним станом в Україні цьогорічний Всеукраїнський Різдвяний фестиваль «Велика коляда» відбуватиметься комбіновано, тобто і в онлайн-форматі, і наживо.
 
З 7 по 19 січня 2023 р. – прем’єрна трансляція сольних виступів колективів-учасників на ютуб-каналі фестивалю velykakoliada fest, а також сольні виступи колективів у храмі Пресвятої Євхаристії (м. Львів, пл. Музейна): у понеділок – п’ятницю − о 19.00 год., у суботу та неділю − о 14.00 год.
22 січня – трансляція заключного гала-концерту всіх учасників фестивалю.
 
Умови Участі XXIV Фестивалю
  • До участі у фестивалі запрошують дитячі, юнацькі і дорослі, однорідні і мішані, аматорські і професійні хори, вокальні, вокально-інструментальні та інструментальні ансамблі, оркестрові колективи, театральні гурти, сольні виконавці.
  • Програма виступу кожного учасника фестивалю повинна містити тільки твори різдвяної тематики. Тривалість – до 20 хв., включно з обов’язковими творами. Програму просять змонтувати як концерт.
  • Використовувати тільки акустичні музичні інструменти, не використовувати фонограми.
  • Анкету-заявку та відеоматеріали (відеозаписи колядок, щедрівок, вертепних сценок і вистав, віншувань та інших різдвяних творів) для участі у фестивалі просимо надсилати на електронну адресу оргкомітету velykakoliada@gmail.com.
  • Відеоматеріали в належній якості мають бути завантажені заявником на Google Диск або в інше хмарне сховище даних, в заявці потрібно подати посилання для доступу. Відеоматеріали подають усі учасники, незалежно від формату виступу (онлайн чи офлайн).
Термін подачі анкети-заявки: до 13 грудня 2022 р.
Термін подачі відеоматеріалів: до 14 грудня 2022 р.
Після 14 грудня 2022 р. оргкомітет розглядає усі отримані анкети-заявки, приймає рішення стосовно участі у фестивалі кожного заявника і складає розклад фестивалю. Рішення оргкомітету, а також розклад фестивалю буде надіслано кожному заявнику електронною поштою.
 
Повну версію Умов участі завантажуйте тут