«Це не тільки моя відзнака, бо я лише інструмент в руках Божих» – о. Олег Древняк

znakYuria5У п’ятницю, 1 травня під час урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста міський голова Львова вручив відзнаки «Почесний знак Святого Юрія» духівникам міста. За активну місіонерську працю у дні боротьби за волю і єдність України та духовну опіку львів’ян почесну відзнаку отримав секретар львівської єпархії УАПЦ о. Олег Древняк.

«Це не тільки моя відзнака, бо я лише інструмент в руках Божих. Я віддав би цю відзнаку нашому митрополиту Макарію (Малетичу), адже саме під його керівництвом ми допомагаємо українським військовим у цій скрутній ситуації. Владика вже 2 рази був на передовій і зустрічався з хлопцями, які вповні відчули смак боротьби за нашу незалежність. Також велику подяку складаю нашим парафіянам зі Львова та всієї області, за те, що вони складають пожертви для підтримки наших військових, які захищають незалежність та цілісність нашої держави. А сьогодні, у День Львова, хочеться побажати всім миру, спокою, злагоди та процвітання як духовного, так і фінансового, щоб вся держава так само, як наше місто, були на величі цілого світу» – побажав о. Олег Древняк.

Нагадаємо, що «Почесним знаком святого Юрія» нагороджують громадян України та інших держав за видатні заслуги перед Львовом у галузі розвитку економіки, науки, освіти, мистецтва, охорони здоров’я, а також за видатну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність.