«Цей фільм – ніби змога сконцентрувати все українське суспільство в одне ціле», – Дана Лугова

11222294_839941692790371_7448618812238323755_nКоманда проекту «Великого Бажайте» представила у Львові другу частину фільму «МИ» — стрічку «Як будувати рідну хату?», яку знімали впродовж року мандрівок Україною, внаслідок розмов з непересічними українцями та навіть напружених дискусій усередині колективу команди.

Загалом у фільмі автори намагаються знайти відповідь на запитання: як будувати «рідну хату»?. При цьому користуються назвою відомого послання Митрополита Андрея Шептицького, а також пропонують варіанти втілення ідеї про прекрасну Україну.

Зокрема один із організаторів Денис Коляда зазначає, що для проекту «Великого Бажайте» (назва проекту – слова патріарха Йосипа Сліпого, – ред.) є надзвичайно важливо, щоб глядачі зрозуміли для чого вони це роблять, а його творці – для кого вони це роблять.

«Проект за рік часу вніс в моє життя великі корективи. І перший коректив – це те, що проект дійсно навчив ставити ціль і прикладати якісь зусилля. Тому що, якщо просто говорити про «Великого Бажайте», то це лише красива думка. Проте, якщо починаєш щось робити, тоді ця гарна думка дійсно починається реалізуватися», – поділився Денис Коляда.

У зйомках мотиваційної та духовно-натхненної кінострічки взяли участь відомі активісти, громадські діячі та естрадні виконавці, а саме: лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, Кардинал Любомир Гузар, співак Олександр Пономарьов, співачка та громадська діячка Брія Блессінґ, письменниця Оксана Забужко, ноумен Сергій Притула, журналіст Віталій Портніков, лідер групи «Тартак» Олександр Положинський, фронтмен групи «АнтитілА» Тарас Тополя, співачка та телеведуча Марія Бурмака, менеджер проектів Львівської Освітньої Фундації Андрій Ливицький (один із засновників проекту «Вільна хата»/«Теплиця», випускник УКУ), співзасновник радіо «SKOVORODA» Володимир Бєґлов, лідер гурту «С.К.А.Й.» Олег Собчук, журналістка Мирослава Гонгадзе та ще багато інших.

«Цей фільм – це ніби змога всіх людей висловитися про одну ідею та сконцентрувати все українське суспільство в одне ціле. Наша кінострічка – це історія пошуку й прагнень. Тому слова патріарха Йосипа Сліпого не просто гарний вислів, це його кредо і заповіт всім нам!» – наголосила журналістка проекту Дана Лугова.

rFu-DyOSVjY

Відвідувачі сприйняли фільм досить позитивно, вони ділилися своїми рефлексіями  і навіть розпитували у авторів проекту, коли і яка буде наступна частина.

Нагадуємо, перша частина «МИ», яка була відзнята до річниці Революції Гідності, була презентована минулого року і стала справжнім інформаційним вибухом у соціальних мережах.