В УКУ відбудеться перегляд голлівудської кінострічки “Перелом”

Kinoklub-3Школа права УКУ запрошує на останню зустріч Кіноклубу у цьому році. 26 грудня 2017 року в УКУ студенти-кіномани зможуть переглянути фільм «Перелом». Модератуватиме захід Андрій Гринчук. Початок о 15.00 год.

Раз на місяць Школа права УКУ запрошує на перегляд і дискусію фільму, який обере модератор заходу. У якості модератора запрошують експертів та практикуючих правників.

Перегляд фільму «Перелом» стане вже третьою зустріччю Кіноклубу Школи права. Модеруватиме її Андрій Гринчук, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Гринчук та партнери», Почесний Консул Нідерландів у Львові. Андрій має понад десятирічний досвід роботи в юридичній практиці, зокрема в сферах корпоративного та податкового права. Викладач LvBS (Львівської бізнес-школи УКУ). Активний суспільний діяч, багато років займається захистом підприємців від тиску з боку влади, протягом 2015-2016 рр. був головою Комітету підприємців Львівщини. Член Асоціації правників України, International Bar Association, заступник Голови Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області.


Центр Митрополита Андрея Шептицького, ауд. 203 (м. Львів, вул. Козельницька, 2а)

Участь безкоштовна. 

Про фільм:

Фільм «Перелом» — американська кримінальна драма режисера Ґреґорі Гобліта, що вийшла 2007 року.
У головних ролях Ентоні Гопкінс, Раян Гослінг. Сценаристом були Деніел Пайн і Ґленн Джерс, продюсером — Чарльз Вайншток.
Прем’єра: 11 квітня 2007 р. (Уествуд)
Режисер: Ґреґорі Гобліт
Продюсер: Шарль Вейнсток
Композитор: Mychael Danna, Джефф Данна
Автор сценарію: Даніель Пайнь, Гленн Герс

Тед Кровфорд – літній інженер-винахідник – дізнається про зраду своєї дружини. Головний герой не бачить іншого виходу як вбити її. Теда ловить міліція на місці злочину ледь не на гарячому з пістолетом в руці. Усе здавалося очевидним, далі – лише судова формальність. Натомість помічник окружного прокурора опиняється втягнутим в небезпечне протистояння з Тедом Кровфордом, який вирішив сам себе захищати в суді. Тедові вдається успішно уникнути покарання за допомогою юридичних зволікань, змушуючи правосуддя здійснювати помилку за помилкою.

РЕЄСТРАЦІЯ

Джерело: сайт УКУ