У Львові покажуть фільм про учасників війни на Сході України

16179367_675252559335319_3279394239769285163_o25 вересня 2017 року, о 18:00 год., у Центрі Митрополита Андрея Шептицького, УКУ (вул. Козельницька, 4; конференц-зал 127) відбудеться презентація та обговорення фільму канадської режисерки українського походження Адріани Лугової “Recovery Room” («Післяопераційна палата»). Захід відбувається за підтримки Інституту психічного здоров’я УКУ.

Подія відбудеться за участю творця фільму та акторів – учасників бойових дій на Сході України, жертв гібридної російської війни.

“Recovery Room” – документальний фільм, який розповідає про декілька гуманітарних канадських місій в Україну, організованих Канадсько-Українською Фундацією. Впродовж 2014-2015 років канадські пластичні хірурги та їхні команди надавали операційну допомогу у Головномувійськовому клінічному госпіталі в Києві пораненим українським військовослужбовцям, які стали жертвами вторгнення Російської Федерації на Сході України.

«Післяопераційна палата» – це живі, невигадані, переповнені емоціями зворушливі історії, розказані військослужбовцями та тими, хто постраждав на Майдані. Це трагічні та героїчні історії про шлях людини через фізичну та психологічну травму у контексті війни. Географія героїв фільму – уся Україна: від Львова до Луганська. Це історії про стійкість, надію та співчуття. Це історії про подароване лікарями-волонтерами інше життя.

У 2017 році цей документальний фільм здобув чотири Голлівудські міжнародні незалежні нагороди та шість нагород Міжнародного конкурсу фільмів Аccolade. Адріана Лугова отримала Голлівудську міжнародну нагороду для незалежних документальних фільмів як найкраща жінка-продюсер. Також цією нагородою відзначили композитора фільму Романа Лугового за найкраще музичне оформлення фільму та саму кінострічку як найкращий повнометражний іноземний фільм. На кінофестивалі IndieFEST фільм здобув нагороду як найкращий повнометражний документальний фільм.

Адріана Лугова: «Було важливо задокументувати роботу лікарів та пацієнтів, записати історії та емоції, щоб бути впевненим – це не забудеться. Вірю, що фільм стимулюватиме дискусії на теми прав людини, свободи, правосуддя, незалежності, жертовності та української історії».

Більше інформації про цей фільм можна знайти на веб-сайті:www.recoveryroomthemovie.com .

Трейлер фільму:
https://www.youtube.com/watch?v=1E3DR4aULmg

Вхід вільний.
Мова фільму: англійська.

Акредитація журналістів:
+38 096 303 84 75
imhucu@gmail.com