Цей світ вертеп. У Львівській опері відбудеться концерт Тараса та Соломії Чубай

Улюблені пісні Володимира Івасюка, колядки, пісні на слова відомих поетів, «POETY» та «Колискові для Олекси» у виконанні Тараса Чубая, Соломії Чубай у супроводі симфонічного оркестру «INSO-Львів» та музичного гурту: 23 січня 2023 року у Львівській національній опері відбудеться унікальний концерт «ЦЕЙ СВІТ ВЕРТЕП» з нагоди 74-ої річниці з дня народження культового поета Грицька Чубая. Початок о 19:00, повідомляють організатори VINIL Concert agency.

Своєрідним епіграфом вечора стали промовисті рядки Грицька Чубая:

«А світ — вертеп. Кажу я з гіркотою: цей світ — вертеп.

І, мабуть, щонайважче — у ньому залишатися собою,

від перших днів своїх і до останніх не бути ні актором, ні суфлером,

ні лялькою на пальчиках облудних,

а лиш собою кожної години,

а лиш собою кожної хвилини,

з лицем одвертим твердо йти на кін…»

Немає опису.

На сцені Львівської опери відома співачка, громадська діячка та благодійниця Соломія Чубай представить авторські проекти «POETY» та «Колискові для Олекси» у супроводі музичного гурту та симфонічного оркестру INSO-Lviv. Популярний автор-виконавець, музикант та композитор Тарас Чубай виконає композиції на вірші Грицька Чубая та інших відомих поетів, пісні Володимира Івасюка, а також свої класичні хіти та колядки.

Знаково, що перед концертом відбудеться відкриття вулиці ім. Грицька Чубая у Львові.

«Цей концерт унікальним тим, що Соломія і Тарас вперше разом виступлять на великій сцені з сольними проєктами. Вони представлять унікальні пісні на слова відомих поетів, колядки та повстанські пісні. І це все на честь Дня народження їхнього батька – Грицька Чубая та відкриття вулиці його імені у Львові», – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки на подію за посиланням:
concert.ua/uk/booking/taras-ta-solomija-chubai-lviv

Відео:

Повідомила Ольга Максим’як