Цей вірш із Біблії нагадує, чому нам треба вміти відпускати

Якщо ви всіма силами намагаєтеся все тримати під контролем, знайдіть хвилинку для цих дорогоцінних слів мудрості.

Однією з особливостей сучасного життя є те, що ми, здається, дуже зайняті тим, що маємо справу з мільйоном речей одночасно. Не допомагає і те, що багато хто з нас може трохи відволіктися на нескінченні повідомлення, які приходять на наші мобілки. І оскільки життя здається дуже насиченим, ми часто намагаємося контролювати все, що можемо і коли можемо.

Звичайно, є речі, які ми дійсно можемо контролювати, наприклад, гуртки, куди хочемо записати наших дітей. Проте є безліч всього, що ми можемо намагатися формувати і чим можемо маніпулювати, сподіваючись, що це задовольнить нас. Але реальність така, що часто результат не залежить від нас, і врешті ми можемо почуватися розчарованими.

Це може проявлятися у всіх видах стосунків. Можливо, ви намагаєтеся подружитися з одним із батьків зі школи вашої дитини, який вас зневажає. Ви також можете перебувати в токсичних стосунках, які врешті-решт закінчуються і розбивають вам серце. Хоча ми можемо відчувати себе спустошеними через те, що ці стосунки не отримали подальшого розвитку, є дуже вагома на те причина, чому ви були врятовані від подальшої шкоди.

Відповідь можна знайти в книзі Приповістей, глава 16, де є ряд віршів, які говорять про Божу силу в нашому житті. І один вірш, зокрема, нагадує нам про важливість просто віддатися Йому, про те, що незалежно від того, яку дорогу чи ситуацію ми вважаємо правильною для себе, можливо, є кращий план, який варто прийняти.

«Людське серце планує шлях, але Господь спрямовує кроки». Приповісті 16, 9

Це особливо гарне нагадування, коли ми відчуваємо біль через щось, що сталося в нашому житті, наприклад, втрачені стосунки, або подорож, в яку ми не змогли поїхати, або можливість отримати роботу, яка не реалізувалась.

Важливо пам’ятати, що потрібно залишатися відкритими до можливостей, які з’являються на нашому шляху, і бачити, куди вони можуть привести, не намагаючись силоміць відчинити ворота. Хоча це не завжди легко, але що більше ви будете практикувати як залишатися в мирі зі своєю мандрівкою, тим більше цінуватимете краєвид кінцевого пункту призначення.

Джерело: Aleteia