“Центр Опіки Сиріт” закликає підтримати петицію

Капелани та волонтери місії просять підписати петицію з допомого якої можна було б отримати довготермінову оренду будівлю колишньої школи-інтернату № 2. Ці приміщення розташовані на вулиці Короленка 7 і зараз їх не використовують за призначенням.

27

У отриманому приміщенні волонтери та капелани зможуть активніше розвивати такі проекти: дитячу кулінарну школу «Казанок», організувати професійну футбольну дитячу команду «КОПА», збудувати стадіон, роздягальні, облаштувати іконописну майстерню «Капеланчики»,  а також централізовано надавати психологічні та духовні поради для дітей та їхніх сімей. Окрім того організують волонтерський простір людей, що опікуються дітьми.

Проголосувати за петицію можна за посиланням:

https://e-dem.in.ua/lviv/petition/View/1052

Нагадаємо, що “Центр Опіки Сиріт” УГКЦ діє вже упродовж десятьох років. Ця християнська організація надаємо духовну, матеріальну та психологічну підтримку сім’ям загиблих героїв АТО, сім’ям учасників/поранених героїв АТО, сім’ям СЖО, дітям-сиротам, студентам сиротам, дітям, які опинились у скрутних життєвих обставинах, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, незважаючи на їх конфесійну приналежність.
Окрім цього, капелани активно ведуть діяльність в інтернатах, притулках та Дитячих будинках сімейного типу (повний список закладів додаємо у додатку 1). Здобутий досвід сприяв створенню постійних проектів, що спрямовані на розвиток дитини та її супровід у житті, тому на сьогоднішній день Центру Опіки Сиріт катастрофічно не вистарчає приміщень для кращої реалізації пасторальних та соціальних проектів.