Центр “Передання” запускає унікальний інтернет-проєкт на час Великого Посту

Про ініціативу повідомили у Літургійному центрі “Передання”.

Дорогі друзі, пропонуємо до Вашої уваги новий духовно-просвітницький проєкт від Літургійного Центру «ПЕРЕДАННЯ» – Путівник Святою Чотиридесятницею «ЧАС СПРИЯТЛИВИЙ».

Головна ідея задуму – розкрити глибину і баготовимірність Великого Посту з погляду віри Церкви і запропонувати цікаві і корисні матеріали для духовного пожитку наших вірян. За тривалістю медіа-проєкт охоплюватиме період від Неділі Прощення до дня святої Пасхи.
Медійно наш задум реалізовуватиметься у співпраці з Живим Телебаченням. Окрім фейсбук-сторінки і you-tube каналу Літургійного Центру «ПЕРЕДАННЯ» у вас теж буде нагода регулярно відслідковувати наші матеріали на інформаційному ресурсі «Живого Телебачення».
Час посту для християн – це особливе запрошення Христа до кожного аби увійти у життєдайний стосунок з Ним, віднайти своє правдиве призначення, розпізнати Його голос серед поглинаючого галаслу «світу цього». Це час справжніх можливостей і добрих рішень! Час насичення нашого серця потоками Божого Духа.
«Ось тепер – час сприятливий, ось тепер – день спасіння» (ІІ Кор. 6, 2). Вислів апостола Павла, що свого часу був звернений до християн Церкви в Коринті, постійним рефреном відлунює у різних літургійних текстах Великого Посту, налаштовуючи християн на особливу духовну тональність і мобілізацію внутрішніх зусиль. Вислів Апостола народів став своєрідною духовною емблемою нашого проекту.
У часі Чоторидесятниці Церква пропонує для вірних широку палітру відправ, літургійних гимнів, біблійних читань, особливих молитов, аскетичних практик, богослужбових піснеспівів, неперевершених гомілій Отців Церкви, які розкривають велич, духовну красу і спасительність важливого періоду в житті людини.
Учасники проєкту – літургійні експерти, біблісти, богослови, священники, ченці і черниці та активні віряни УГКЦ.
Відслідковувати наші матеріали ми матимете змогу протягом Великого Посту у вигляді:
– коментарів на літургійні тексти;
– пояснень біблійних читань і паремій Святого Письма;
– цінних свідчень богословів і священників нашої Церкви;
– он-лайн-діалоги з фахівцями і цікавими людьми на тематику Чотиридесятниці;
– свідчень сучасних ченців, черниць і вірян про піст;
– запису і коментарів вибраних частин Постової Тріоді;
– духовних читань з Отців Церкви про піст і духовне життя.
Будемо щиро вдячні за Вашу молитовну підтримку і поширення матеріалів нашого проєкту. Водночас будемо вельми втішені Вашими заувагами, пропозиціями і відгуками.
Сподіваємось, що завдяки втіленню нашого медіа-проєкту у часі Чотиридесятниці, цей період стане для Вас справді «часом сприятливим».”