Центр студентського капеланства запрошує на велопрощу до с. Новосілка (Раківець)

kiDSjkУ суботу, 30 травня відбудеться велосипедна духовна мандрівка зі Львова до с. Раківця. Збір учасників о 07.30 год. на площі св. Івана Павла ІІ у Львові перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці (Сихів, пр. Червоної Калини, 70).

Маршрут пролягатиме через такі села: Жирівка, Вовків, Загір’я, Кугаїв, Підтемне, Раківець і завершиться безпосередньо біля чудотворного джерела у с. Новосілка, що біля с. Раківця. Дистанція велопрощі в одному напрямку складає ≈30 км (загальна ≈ 60 км), тривалість – 3-3,5 год.(загальна – 10-12 год.).

Вимоги для учасників: бути повнолітнім; мати справний велосипед.

Організатори просять взяти з собою: запасну велосипедну камеру згідно характеристик коліс свого велосипеда; аптечку з медикаментами першої необхідності та своїми особистими ліками; воду чи інший напій; легку перекуску.

До участі у духовній мандрівці запрошують усіх, хто не боїться втоми та любить подорожувати з Богом, а особливо студентську молодь, адже цього року проща відбудеться з ініціативи та сприяння Центру студентського капеланства.

«Населені пункти, якими здійснюватиметься наш маршрут, зацікавлять не лише своїми краєвидами, а й культурним надбанням. Так у селах Вовків, Кугаїв та Раківець є, на жаль, практично зруйновані святині, про які можливо багатьом і не доводилось чути» – зазначають організатори.

Настановча обов’язкова зустріч для учасників велопрощі відбудеться 28 травня 2015 о 19.15 год. у Гарнізонному храмі Петра і Павла по вул. Театральній 11.

Детальніша інформація та реєстрація за номером: 066 353 27 75 / 093 945 60 99 – Андрій.

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua