Центр святого Домініка запрошує на Jumpstart

НатхненняЗ 30 вересня до 2 жовтня 2016 р. Центр святого Домініка запрошує до участі в тренінгу JUMPSTART.

Початок в п’ятницю о 18.00 год., закінчення – в неділю о 15.00 год за адресою Львів, вул. Винниченка 30.

Теми, що розглядатимуться:
• Виявлення зацікавлень і бажань серця
• Написання декларації місії
• Відкриття духовних дарів і природніх талантів
• Розуміння свого мотиваційного середовища
• Формулювання бачення
• Довгострокові та короткостроковоі цілі
• Планування своїх наступних кроків

Ведучий тренінгу – Кевін Бріджес (Kevin Bridges) – християнський служитель, місією якого є допомагати людям входити в повноту того, що Бог приготував для них. З 1998 р. Кевін проводить тренінги Jumpstart в більш ніж 13 країнах Європи та Центральної Азії. Оскільки Кевін часто служить в екуменічних середовищах, його тренінг фокусується на біблійних істинах, які є спільними для всіх християн. Кевін мешкає в Чехії, одружений, разом з дружиною виховують дитину.

Що потрібно для того, щоб взяти участь у тренінгу?

1. Попередньо зареєструватися до 20 вересня, написавши на електронну скриньку Центру святого Домініка (centerdominic@gmail.com) листа з такими даними: прізвище та ім’я, вік, контактний телефон та е-mail.
2. Після цього Ви отримаєте лист-підтвердження реєстрації і номер рахунку, на який потрібно перерахувати завдаток – 100 грн. В разі неможливості взяти участь в тренінгу – завдаток не повертається. Вся участь у тренінгу коштує 290 грн. Завдаток слід внести до 25.09, решта – 190 грн- в перший день тренінгу.
3. Отримати домашнє завдання, необхідне для підготовки до тренінгу і виконати його;
4. Виконане завдання принести на тренінг.

Що Бог хоче для твого життя? Що ти повинен зробити? Якою дорогою йти? Яку працю вибрати?
Бог любить тебе … і багато людей мають чудовий план для твого життя … Світ повний можливостей, мрій та бачень. Давайте подивимося правді у вічі – є багато хороших ідей навколо нас. Є також багато хороших «продавців», які тільки й чекають, щоб переконати тебе, що їхнє бачення, їхня мрія, їхня можливість – це саме те, що тобі потрібно. Якщо ти сам не маєш плану для свого життя, інші будуть раді скласти його для тебе. Як же дізнатися, куди йти і які з багатьох можливостей і бачень вибирати?
Кожна людина є унікальним, єдиним у своєму роді, творінням Бога. Ця “унікальність” охоплює різні сфери нашого життя, у тому числі – наші таланти, духовні дари, нашу особистість, інтереси, прагнення і мрії. Бог не заклав це все в нас просто так, Він дав нам це, щоб показати, до чого ми покликані, що і як маємо робити. Відкриття того що Бог вклав у наше життя, наших сильних сторін, а також недоліків є важливим для розуміння своєї унікальності та місії, це – ключ до того, щоб приймати вірні рішення у своєму житті.

За матеріалами: Фейсбук-сторінки події