Церква у США вболіває за греко-католиків України

subichПро це 8 вересня сказав у зверненні до членів Синоду Єпископів УГКЦ у Брюховичах владика Блейз Супіч, Єпископ Спокейна (штат Вашингтон, США), член підкомітету «Допомога Церкві у Східній Європі» АЄК, представник Американської Єпископської Конференції. Повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Під час відвідин єпархій і парафій УГКЦ я був свідком динамізму «живої» Української Греко-Католицької Церкви, про яке так часто каже її Глава і Отець Блаженніший Святослав, її відродження і воскресіння. Тому висловлюю вам пошану від єпископів США. Адже у вас є всі підстави пишатися тим прогресом, який ви зробили» – підкреслив представник Американської Єпископської Конференції.

Він також зазначив, що український народ, зокрема вірні та священики Католицької Церкви, були змушені йти шляхом страждань і мук, потерпаючи від жорстокої тиранії. Однак запевнив, що Церква в Сполучених Штатах Америки вболіває за греко-католиків на цих теренах, особливо дбає про те, щоб УГКЦ ніколи більше не йшла тернистим шляхом. «Як це чудово, що навіть у час невизначеності і загрози, ви залишаєтеся спокійними і свідчите Євангеліє Ісуса Христа, який вчив нас любити тих, хто переслідує нас, і уповати на Боже Провидіння. Спасибі за це свідчення Христа, якого світ зараз так гостро потребує», – додав владика.

Наприкінці свого вітального слова єпископ молитовно попросив Богородицю про захист і розвиток нового відродження УГКЦ.