Церкви США, Канади та Італії висловили свою підтримку Україні на Всеукраїнській прощі до Зарваниці

img_7688На вихідних, 17-19 липня, у молитовному місці Маріїнського духовного центру Зарваниця відбулась Всеукраїнська проща у намірі молитви за мир в Україні. Паломниками до святого місця стали віряни зі Львова, Тернополя і навіть Харкова, Одеси, Чернігова, Києва, Донецька та ін.

Також на прощу прибуло понад десяток єпископів зі США, Канади, Італії. Поважні гості, духівники та мирни пройшли багатотисячним походом зі свічками до монументу Матері Божої у місці Її об’явлення. Молитовну процесію очолив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, члени Синоду Єпископів УГКЦ, а також Президент Папської агенції KNEWA Монсеньйор Джон Козар (John Kozar), особистий посланець Патріарха Венеції (Італія) Франческо Моральйі (Francesco Moraglia), Єпископський Вікарій Венеціанського Патріархату Монсеньйор Діно Пістолато (Dino Pistolato).

xoda14_137386987789_(1)_143628281298 Після вечірнього молитовного походу, єпископи, від імені своїх Церков, висловили підтримку та солідарність з народом України у час бойових дій на Сході держави.

«Для мене є великою радістю та привілеєм бути сьогодні тут. Я ділюся солідарністю у молитві та підтримкою мільйонів вірних, які вимушені залишити свої домівки, рятуючи своє життя», – зазначив Монсеньйор Джон Козар у своєму зверненні. Крім того, він закликав до молитви за всіх переслідуваних та страждаючих християн в Сирії, Іраку, Палестині, Єгипті, Йорданіїта ін.

«Бажаю нам бути сильними у нашій вірі. Нехай Марія заступиться за нас перед своїм Сином, і нехай Ісус Христос – Князь Миру та Цар царів запанує у наших серцях. Нехай Бог благословить УКГЦ та Україну», – додав Монсеньйор.

1405856682_10393674_667411086684270_4036920661667023020_nСвою підтримку висловив також Патріарх Венеції Франческо Моральйі (Італія). В своєму зверненні він зазначив, що паломництво для вірян є моментом зворушливої пам’яті щодо багатьох людей, які втратили життя. Він розповів, що особисто від щирого серця підносить усильну молитву до єдиного Господа, щоб Він, силою свого безмежного й божественного милосердя, дарував дні миру, справедливості й надії, завжди з пошануванням гідності й цінності кожної особи.

За матеріалами: catholicnews.org.ua