Церкви та релігійні деномінації Львова підписали Меморандум про інформаційну співпрацю з журналістами сайту “Духовна велич Львова”

12 вересня 2019 року, у рамках презентації сайту “Духовна велич Львова”, відбулось підписання Меморандуму про інформаційну співпрацю між веб-ресурсом “Духовна велич Львова”, прес-службами єпархіальних управлінь, релігійних організацій. У тексті Меморандуму йдеться про зобов’язання між конфесіями та релігійними деномінаціями та журналістами ресурсу щодо обміну інформацією. Журналісти ресурсу  зобов’язуються  висвітлювати життя і діяльність релігійних структур міста Львова, а єпархіальні прес-служби у свою чергу надають інформацію про ключові події свого спільнотного життя. 

“Добре, що ми підписуємо Меморандум про інформаційну співпрацю, адже, коли створювалася перша версія сайту, ми отримали підписи всіх архиєреїв Церков нашого міста. Архиєреї дали старт для роботи ресурсу, але ми як представники медійного середовища, які відповідальні за свої прес-служби, також беремо на себе  відповідальність і зобов’язання. Бо цей Меморандум не просто є набором підписів, декларацією, але реальною відповідальністю за ресурс, який насправді є спільним нашим проектом. Бо це – духовна велич Львова, а не окремо якоїсь релігійної громади.”, – зазначив капелан Львівської міської ради, керівник прес-служби Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Павло Дроздяк.

Інформаційна співпраця між конфесіями та релігійними деномінаціями, журналістами веб-ресурсу стане щаблем ефективної комунікації у місті.

“Підписуючи цей Меморандум, ми ніби декларуємо старт у майбутнє. Не випадково робимо це у Міській раді, бо наша установа є центром, де зводиться вся інформація, партнером сайту є прес-служба Львівської міської ради. Така спільна інформаційна співпраця має стати приводом міжконфесійного і міжрелігійного порозуміння”, – наголосив директор департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко.

Фото Тетяни Байбак