Цієї неділі у Львові презентують книгу свідчень Ганнусі Косів “Хочу ходити з Богом”

22 грудня 2019 року у Львові презентують книгу свідчень відомої писанкарки, Ганни Косів, життя якої обірвалося у травні цього року.  Їй було 43 роки. Презентація книги під назвою “Хочу ходити з Богом” відбудеться о 15:00 в УКУ у аудиторії № 13 на цокольному поверсі Храму св. Софії Премудрості Божої. Про це повідомив чоловік Ганнусі, Юрій Підлісний.

Додамо, що життя писанкарки обірвала онкологія. Боротьба з хворобами була багаторічною.  Головним принципом життя Ганнусі було “Ходити перед Богом”. Власне її духовним пошукам, витривалістю у шляху віри, присвячена ця книга.

Попри хвороби Ганна Косів перекладала, працювала доцентом на кафедрі перекладознавства і контрастивної лінгвістики ім. Григорія Кочура в Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Перекладів було багато: від папських документів про шлюб та сім’ю до різних установчих документів спільноти «Віри і Світло». Адже з молоду була активною членкинею спільнот «Віри і світло», «Лярш», в яких допомагають людям з особливими потребами. Перекладала також твори Жана Ваньє, Дитриха фон Гільдебранда, Клайва Льюїса.