Цієї ночі підземелля Гарнізонного і Домініканського відкриті

Екскурсії відбудуться у рамках фестивалю “Ніч у Львові”, який проводять лише двічі на рік.

1

20:00-00:00 у Львівському музеї історії релігії (пл. Музейна, 1) – Екскурсії підземеллями Домініканського монастиря. Екскурсії на 20.00, 21.00, 22.00, 23.00. Вартість – 30 грн з особи.

18.30-00.00 на вул. Театральній, 11 (вхід з просп. Свободи) – Екскурсії підземеллям Гарнізонного храму Свв. Апп. Петра і Павла Вартість – 20 грн (дорослий), 15 грн (студенти), 10 грн (школярі), дошкільнята – безкоштовно.

Відвідати підземелля можна буде і завтра.

2

Довідка: Перші підземелля у Львові почали споруджувати у ХІІІ ст. Завдяки ним люди рятувалися від пожеж, війн або надзвичайних ситуацій, рухаючись від одного будинку до іншого під землею. Хоча підземелля ззовні невидно, однак на них побудоване місто, а їхня протяжність становить десятки кілометрів.

Підземелля Гарнізонного храму набагато страші за саму споруду. В них збереглись залишки бідівель, які походять з княжих часів. 

Підземелля Домініканського монастиря є одними з найстаріших підземель Львова. Вчені припускають, що це – залишки палацу князя Лева, який було закладено у 1270 р. Тут можна побачити зал з шибеницею та житло монаха-відлюдника.

За матеріалами: Varta1Твоє місто lviv.travel