Цьогорічна Всеукраїнська проща до Зарваниці відбудеться онлайн

Традиційно кожного року у місяці липні у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбувалася Всеукраїнська проща. Десятки тисяч вірних з різних куточків України і світу вирушали у паломництво, щоб випросити духовної благодаті перед Зарваницькою чудотворною іконою Матері Божої.

Цього року сповнюється 25-річчя Всеукраїнської прощі до Зарваниці, на якій Блаженніший Патріарх Мирослав-Іван Любачівський здійснив акт посвяти українського народу під покров Пресвятої Богородиці, як також 20-річчя Всеукраїнської прощі, під час якої відбулося освячення собору Зарваницької Божої Матері, який тепер є малою базилікою.

На жаль, цього року, з огляду на карантинні заходи, що були запроваджені урядом, Всеукраїнська проща не може відбутися. Проте ми можемо духовно єднатися у молитві і провести прощу в особливий спосіб – онлайн!

Отож,  вірян запрошують взяти участь у Божественній Літургії, яка транслюватиметься наживо у неділю, 19 липня, о 9.00 з Марійського духовного центру у Зарваниці на медіаресурсах УГКЦ за посередництвом «Живого телебачення».

Єднаймося у молитві за мир в Україні, за всіх недужих, за медичних працівників та за добрі покликання до монашого й священичого стану. Нехай Пресвята Богородиця, що прославилася у Зарваницькій іконі, огортає всіх своїм материнським покровом!

 

Пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії