«ЦВІТ: Шевченко»: в Гарнізонному храмі співочою дією вшанують Кобзаря

Цієї суботи, 9 березня, Театральний Центр «Слово і Голос» запрошує львів’ян у Гарнізоннийхрам святих апостолів Петра і Павла на особливу співочу дію «ЦВІТ», присвячену дню народження Тараса Шевченка.

«ЦВІТ» — це поезія Тараса Шевченка голосом народної пісні та сучасних українських композиторів Богдани Фроляк, Валентина Сильвестрова.

Діють:

  • Наталія Половинка — актриса-співачка, Лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, Заслужена артистка України
  • Богдана Фроляк — композитор, Лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка
  • Хор «Cantus», художній керівник та диригент — Еміл Сокач, Народний артист України

Автор ідеї проекту, музичний режисер — Наталія Половинка

Режисер — Валерій Більченко

Художник зі світла — Богдан Дворник

Художник — Остап Лозинський

Організатор: Театральний Центр «Слово і голос»

Захід відбудеться 9 березня 2024 року о 19:30 в Гарнізонному храмі (м. Львів, вул. Театральна, 11).

Дія триває без антракту 1 годину 20 хв

Вхід вільний

Про виконавців:

Наталія Половинка -українська співачка, актриса театру і кіно, режисер, педагог. Художній керівник Театрального центру «Слово і голос», м. Львів. Лауреат міжнародних театральних фестивалів, Лауреат Премії СТДУ ім. Віри Левицької, та Премії «Родовід», Приз ММКФ «Срібний Георгій» – «За кращу жіночу роль», Лауреат Премії мера Львова «Кращий діяч культури», Лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, Заслужена артистка України

Богдана Фроляк – композитор, автор численних творів камерної, симфонічної та хорової музики. Доцент кафедри композиції у Львівській національній музичній академії імені Миколи Лисенка. Стипендіат Фундації шанувальників Варшавської Осені та Ernst von Siemens Musikstiftung Стипендії (2001), Gaude Polonia від Польського Міністра Культури (2004). Композиторка є постійним учасником Міжнародних Фестивалів сучасної музики в Україні та за кордоном. Лауреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Академічний камерний хор «Cantus». Художній керівник і диригент – Еміл Сокач, Народний артист України. Заснований у м. Ужгород, хор «Cantus» – лауреат міжнародних конкурсів та учасник хорових фестивалів в Угорщині, Австрії, Німеччині, Великобританії, Швейцарії, Італії, Франції та ін. В репертуарі хору – українські народні пісні, колядки та щедрівки, духовна музика українських композиторів, світова класична музика від епохи Ренесансу до сучасності, спіричуелси та джазові композиції.

Джерело: ЦВІТ. Шевченко: Сильвестров, Фроляк, хор Cantus, Половинка