«Туди де кличе Христос – там є найкраще», – владика Микола Бичок вилетів до Австралії

24 травня 2021 року, після майже року очікування, владика Микола Бичок вилетів з Києва до Австралії на служіння для наших вірних в єпархії Верховних апостолів Петра і Павла в Австралії, Новій Зеландії та Океанії.

Перед вильотом владика Микола поділився з нами своїми переживаннями і очікуваннями:

«Коли поглянути на сторінки Святого Письма, то життя Ісуса та його учнів постійно було в русі. Євангелист Матей в 10 главі дуже виразно подає мету дороги апостолів: «Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне – близько» (Мт.10,7). Цей заклик Христа про проповідування Царства Небесного був для мене немов світильником, який показував, що я маю робити.

Всім відоме почуття перед дорогою – це і радість, і сум, і певне хвилювання. І я не став винятком, переживаючи різні стани душі. З однієї сторони є сум, бо залишаєш рідних, друзів та країну де ти зростав. Але з  іншої сторони є також і радість – бо  нарешті зможу бути разом зі своїми вірними: з іншою частинкою України в далекій Австралії. Саме туди мене посилає Господь, щоб бути разом,  підтримувати та допомагати одне одному, і в такий спосіб разом прямувати до Царства Небесного. 

Я свідомий, що переді мною стоїть багато нових завдань та викликів. Невідома для мене країна, закони, суспільство, тощо… Але я знаю одне: туди де кличе Христос – там є найкраще. Сьогодні, вилітаючи так далеко від рідної землі, я в черговий раз переживаю цей досвід віри в Боже провидіння. Віддаю та поручаю Всемогутньому Господеві своє служіння, духовенство та монашество, своїх співпрацівників та всіх вірних Мельбурнської єпархії Верховних апостолів Петра і Павла».

Як ми повідомляли, 7 червня 2020 року, у свято П’ятдесятниці, Чин архиєрейської хіротонії правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) Миколи Бичка для українців Австралії, Нової Зеландії, та країн Океанії здійснив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Хіротонія відбулася в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові.

Перед тим через пандемію коронавірусу, щоб не наражати людей на небезпеку, було змінено дату його хіротонії, яка попередньо планувалася на 26 квітня 2020 року.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело: http://news.ugcc.ua/n