«Тут немає ні вдови, ні вдівця»: прожили разом 63 роки та померли в «один день»

Прекрасна історія подружньої пари, яка прожила разом 63 роки. Вони померли з  різницею в декілька годин. Шлюб Тревінів був сповнений віри та любові, яка привела їх разом до Небесного Отця.

Померли разом

Коли Чон захворів, його дружина Олівія також занедужала. Їхня донька Джані Вільяреаль в інтерв’ю “The News of San Patricio” розповіла, що в день смерті її батьки мали однакову температуру тіла та однакові життєві показники.

«Вони були синхронні. Говорили, що їхнє кохання може бути настільки сильним, що навіть завершать своє земне життя разом. Так і сталося. Я думала, що це може статися, тому що вони були дуже близькі. Вони були нерозлучні», – пояснила Вільяреаль.

Подружжя родом з Матіса, штат Техас, мало шестеро дітей, чотирнадцять онуків і тринадцять правнуків. Їхня дочка Вілляреаль продала свій будинок чотири роки тому і покинула роботу, щоб – за підтримки своїх братів і сестер – піклуватися про стареньких батьків.

Сім’я була разом, коли Чон помер. Його смерть не стала несподіванкою, оскільки він перебував у важкому стані протягом семи днів. Однак той факт, що його дружина померла менш ніж через 48 годин, став шоком для сім’ї.

Олівія починала одужувати від хвороби, і медична команда обговорювала наступні кроки в її лікуванні. Однак, попри те, що вона не знала про смерть чоловіка, її стан здоров’я швидко погіршився.

 

Історія Тревінів – один з тих унікальних прикладів шлюбу, коли час між смертю чоловіка і дружини був дуже коротким.

Пара познайомилася ще в підлітковому віці, і Чон якось сказав своїй доньці, що це було кохання з першого погляду: «Я просто знав це. Знав, коли побачив її вперше. Я знав, що вона створена для мене».

Жити разом у вірі

Вільяреаль також розповіла, що віра її батьків була основою їхнього шлюбу. Мабуть, саме ця віра спонукала її матір давати їй мудрі поради: «Ніщо ніколи не буває назавжди зламаним, все можна виправити».

Шлюб Тревінів, здавалося, втілював це переконання – подружжя переживало важкі часи, але завжди підтримувало одне одного.

І хоч сім’я оплакувала смерть обох батьків, однак могла знаходити розраду від сторонніх людей, які були поруч. Один чоловік прийшов до них додому, щоб випити кави з Чоном, не знаючи, що той тільки-но помер. Почувши про його смерть, він так голосно заридав, що розбудив усіх домашніх. «Твій тато був мені як батько, коли у мене нікого не було. Я втратив батьків у ранньому віці, і твій тато став мені теж батьком. Ми разом ходили на риболовлю, разом подорожували, разом пили каву. Твій тато був скелею, стовпом, дивовижною душею, людиною, яка залишала свій слід на всіх, хто його зустрічав. Мені його дуже не вистачатиме», – зізнався він.

Мабуть, саме непохитна любов і підтримка старших до своїх дітей є їхньою найбільшою спадщиною, яка, сподіваємося, буде передана молодим поколінням. Як поділився Тревіно-молодший:

«Наші батьки обдарували нас безумовною любов’ю. Вони також побудували міцні і тривалі стосунки з Богом. Вони заклали підвалини поваги і відповідальності стосовно сім’ї. Також показали нам, що дар часу – це благословення».

Chon and Olivia Trevino departed hours apart and were never far from each other, even being buried together after a long life spent loving one another. (Photo courtesy of Janie Villareal)

І для цієї конкретної пари час дійсно був благословенням. Після 63 років спільного життя вони розлучилися лише на короткий час. «На похороні пастор сказав, що тут немає ні вдови, ні вдівця. Мама і тато добре прожили своє життя. Вони були готові, вони були втомлені. Я думаю, що зараз вони кажуть: “Тепер ми вдома. Нам не довелося розлучатися надовго”», – поділилася Вільяреаль.

Фото: Джані Вільяреаль

Джерело: Aleteia