Творці «Аватара» знімуть фільм про Фатіму

d518333967Митці, які брали участь у створенні фільму «Аватар», розпочали працю над анімованим фільмом про марійні об’явлення у Португалії. Стрічка створюється у техніці тривимірності й матиме п’ять мовних версій.

За словами продюсера Педро Олівейри, керуючого директора студії Imaginew, до роботи над новим завданням вдалося залучити графіків, які працювали над багатьма касовими фільмами.

«Робота над фільмом уже розпочалася. Повністю зроблений він буде на території Португалії, хоча до участі залучено чимало іноземців. Над нашим фільмом, зокрема, працюють Марко Ді Лукка, Фелікс Барбас і Віржині Бурден, які брали участь у створенні «Аватара», «Володаря перснів», а також «Людей Х» і «Гаррі Поттера», — сказав Олівейра.

Прем’єра фільму, за його планами, має відбутися 2017 року, на століття фатімських об’явлень. 15% прибутку від фільму планується призначити на благодійні акції для дітей. Продюсер також сказав, що, найімовірніше, ці кошти потраплять до жертв воєн на Близькому Сході.

«Остаточне рішення у цій справі ухвалюватиме Ватикан, з яким ми залишимося в тісному контакті під час роботи над фільмом», — каже Педро Олівейра.

Цю стрічку можна буде дивитися дітям від 8‑річного віку. Він має вийти поза рамки самих об’явлень 1917 року і єднати наші часи з минулими. В анімованому фільмі будуть також сюжетні лінії, пов’язані з політикою.

«Це буде образ нашої нинішньої дійсності, що переплітається з подіями, уміщеними у трьох Фатімських таємницях. Ми не могли в ньому оминути питань, пов’язаних із двома світовими війнами та падінням Залізної завіси. Тому у фільмі неодмінно з’явиться Йоан Павло ІІ, тобто людина, яка вирішальною мірою посприяла поразці комунізму в Європі. Цей папа був також однією з ключових фігур для ширення фатімських послань», — каже продюсер.

Крім Йоана Павла ІІ, у фільмі з’явиться також і папа Франциск. Керівництво Imaginew не приховує, що з ватиканськими властями тривають останні допрацювання деталей на тему прав використання зображення Хорхе Берґольйо в анімаційній версії.

«Хоч ми вже розпочали роботу над фільмом, та нам усе одно ще не вдалося зібрати всіх коштів для завершення цієї ідеї. Ми розраховуємо на спонсорів із багатьох держав, особливо ж держав католицьких», — каже португальський підприємець.

На противагу «Аватару», фільм про Фатімські об’явлення не вийде на кіноекрани. Його творці прагнуть, щоб він був доступний на телевізійних каналах усього світу, і розраховують, що церковна ієрархія, а зокрема Папа Франциск, допоможуть у промоції фільму.

За матеріалами: CREDO