Тиха хода та акція «Свіча пам’яті»: сьогодні у Львові вшановують Героїв Небесної Сотні

З нагоди другої річниці трагічних подій на Євромайдані, сьогодні 19 лютого 2016 року, у Львові відбудеться тиха хода пам’яті Героїв Небесної сотні. Формуватимуть колону з 13.00 год. біля Львівського національного університету ім. Івана Франка. Звідти студентська молодь організовано пройде до пам’ятника Т. Шевченку за маршрутом: вул. Ю. Словацького – вул. П. Дорошенка – пр. Свободи. А о 13.40 год. на площі перед пам’ятником Т. Шевченку відбудеться спільна молитва та громадська акція “Під щитом Небесної сотні”.

Як зазначають в управлінні внутрішньої політики, акцію «Тиха хода» разом зі студентами організовують уже вдруге. Захід нагадує про пам’ятні дні під час Революції Гідності та про те, як два роки тому студенти тихою ходою йшли на Майдан. Цього року акцію символічно назвали «Під щитом Небесної Сотні», щоб кожен хто йтиме в ході відчував себе під захистом Героїв.

А о 19.00 год. усіх львів’ян запрошують долучитися до акції «Свіча пам’яті», яка відбудеться біля пам’ятника Т. Шевченку. Під час заходу учасники поіменно вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні та запалять лампадки зі свічками, які викладуть у формі тризуба.

Ця акція покликана пригадати кожному про ту ціну, яку заплатили наші співвітчизники за правду і волю. А свічки, які запалять на площі, де два роки тому діяв Львівський Євромайдан, нагадуватимуть про ту важку втрату, якої зазнали сотні родин та все українське суспільство.

Сьогодні вшановуватимуть Новітніх Героїв також у всіх школах міста.

Заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні продовжаться і завтра, 20 лютого. З цієї нагоди у Львові відбудеться низка заходів, зокрема, богослужіння у храмах міста, покладання квітів та запалення лампадок до могил Героїв Небесної Сотні на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища, загальноміський передзвін, екуменічний молебень, художня виставка «Небесна Сотня», читання віршів, перформенси тощо.

Читайте також: Як у Львові вшанують пам’ять Героїв Небесної Cотні? Програма заходів