Тиждень молитов про покликання: матеріали від Конференції римсько-католицьких єпископів України

Комісія душпастирства молоді при Конференції єпископів України пропонує матеріали, які можна використати у душпастирстві з нагоди Тижня молитов про покликання до священства та богопосвяченого життя, що цього року триватиме від неділі Доброго Пастиря, 30 квітня, по 6 травня. Про це повідомляє Римсько-католицька церква в Україні. 

«Неділя Доброго Пастиря вже багато років є Всесвітнім днем молитви за покликання, який ми хочемо поширити на цілий тиждень нашої молитви, роздумів і конкретних дій для покликань до священства, богопосвяченого життя, місіонерського служіння та світських інститутів. Ми любимо повертатися часто до обітниці Ісуса про те, що хоч жнива великі, і робітників на ньому все менше і менше, але коли ми проситимемо Володаря жнив, то Він дасть нових робітників, і ми впевнені у виконанні цієї обіцянки. Давайте мобілізуємося до спільної молитви в цьому намірі», – йдеться у вступі до збірки матеріалів.

«Зрештою, покликання, про які ми маємо молитися, є покликаннями до служіння в Церкві, а через неї для служіння всьому світу. Відкриті на пропозиції Папи Франциска щодо Тижня молитов за покликання, ми хочемо, щоб усі папські вказівки, які ми отримали допомагали нам краще пережити цей Рік Милосердя у нашій Церкві. Посеред жорстокості війни хочемо бути свідками Божого Милосердя для кожної людини» – зазначають упорядники.

Цьогорічні матеріали підготовані у співпраці з комісією у справах покликань при Конференції єпископів Польщі.

Завантажити матеріали можна за посиланням.