У Архикатедральному Соборі св. Юра перед чудотворною іконою запалили лампаду задля зцілення недужих і припинення пандемії

Від сьогодні, 14 серпня розпочався Успенський піст у християн східного обряду. Також  нині відзначають Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього. З нагоди цього в Архикатедральному Соборі Святого Юрія  у Львові звершили Божественну Літургію, яку очолив Митрополит Львівський УГКЦ, Високопреосвященний  Владика Ігор.

Цього дня Церква згадує і  мучеників Маккавеїв, які були страчені за відмову вклонятися язичницьким богам. Владика Ігор звернувся до вірян із особливим проханням:

“Молімось до великомучеників, особливо ви, матері, батьки, які виховуєте своїх дітей, внуків, правнуків. Намагайтесь їх виховати у святій вірі. Не будьте поблажливими. Треба вимагати від дітей не надмірно, але заохочувати їх до віри, щоб вони  у ній зміцнювались й пам’ятали, що ми ідемо до вічності, де чекає Господь, який бажає винагородити нас за вірність. Стараймось не втратити того вінця нагороди».

По завершенні Богослужіння владика запалив лампаду перед Чудотворною іконою Теребовлянської Матері Божої. Вогонь горітиме цілодобово у намірі за подолання COVID-19 та витривання усіх, хто в зоні ризику.

Опісля запалення вогню, урочистість продовжили освяченням води, якою владика окропив вірян та їхні церковні атрибути.

Підготувала Наталя Стареправо, фото автора