У Архикатедральному Соборі Юра молитовно вшанували Митрополита Андрея

1 листопада 2019 року, у Архикатедральному Соборі Юра, молитовно вшанували Митрополита Андрея, адже сьогодні минає 75-а річниця відходу Праведника до Вічності. Архиєрейську Божественну Літургію очолив Митрополит і Архиєпископ Львівський Ігор у співслужінні єпископа-помічника Преосвященного Владики Володимира та  духовенства Архиєпархії.

“Сьогодні ми молитовно вшановуємо 75-у річницю відходу Митрополита Андрея. Кожного дня, о 14:00 год., ми молимось тут у крипті, де похований Митрополит, за онкохворих, це водночас спільна молитва для працівників нашої Курії. Митрополит Андрей – це Мойсей нашого народу, бо нині живемо його пророчою спадщиною. Ходячи стежками землі, Митрополит Андрей був своєрідним “електричним струмом” для української молоді. Він зарядив сили побожности, у перемозі на  тяжкій хресній дорозі України; вимагав праці у різних ділянках життя”, – наголосив у святковій проповіді єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Преосвященний Владика Володимир.

Після завершення Літургії Митрополит та Архиєпископ Львівський Ігор подякував всім за участь в урочистостях та запросив відвідати крипту, де похований Митрополит Андрей.

Підготувала Юліана Лавриш

Світлини – Тетяни Байбак