«У Бога під серцем»: унікальне видання презентують у Львові

Львів’ян запрошують на презентацію нової поетичної збірки сестри-редемптористки Антонії (Шелепило), що недавно вийшла друком у Видавництві Юлії Сливки. Учасники зустрічі матимуть особливу нагоду поспілкуватися з авторами книги «У Бога під серцем».

Про це сестра Антонія повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

«Приходьте, щоб почути історію цієї книжки, найкращі тексти з неї і навіть трохи пісень, бо кілька віршів покладені на музику», – зазначає авторка.

Сестра Антонія – талановитий фотограф і музикант. Вона відома соцмережевій аудиторії як автор проєкту «Плани на завтра» та завдяки духовним роздумам і поезіям. «”У Бога під серцем” — друга збірка с. Антонії Шелепило, її приватні бесіди із Творцем, наповнені цілим спектром емоцій: радістю, захватом, зачудуванням, а часом тугою і смутком», – повідомляє анотація. Книга, яку в світ випустило Видавництво Юлії Сливки, стала також благодійною – 40 із кожного проданого примірника видавці перераховують на потреби війська, зокрема Медичному Добровольчому Батальйону «Госпітальєри». Зокрема, вже за першу добу продажу переказали 20000 гривень.

19 грудня львів’яни зможуть познайомитися із творцями книги, придбати власний примірник і навіть одержати автограф. А крім того – провести час у духовних роздумах та приготуванні до свята Різдва Христового.

Зустріч розпочнеться о 18:30 у Парковій авдиторії Центру Шептицького в УКУ (м. Львів, вул. Стрийська, 29А)

Реєстрація не потрібна. Вхід вільний.