У Брюховичах розпочне діяльність Школа Молитви Божим Словом

scriptureНаступного тижня відбуватиметься наступна (ІІ) вікендова сесія Школи Молитви Божим Словом, яка триватиме з 9 по 11 грудня 2016 р. в Архідієцезіяльному Домі Прочанина (смт. Брюховичі, вул. Львівська 62). Початок сесії – в п’ятницю, 9 грудня о 17.00 год., а завершення у неділю, 11 грудня 14.00 год. Попровадить сесію о. Олег Саламон, духовний керівник, психолог і психотерапевт.

В рамах Школи будуть організовувати вікендові систематичні сесії для всіх, хто прагне практикувати молитву Божим Словом щодня. Кожну сесію ведуть священники, відповідальні за Школу або запрошені духівники в атмосфері “пустелі і тиші з індивідуальним духовним супроводом”.

Відповідальні за Школу:

о. мгр ліц. Олег Саламон – навчався в Католицькому Університеті в Любліні (КУЛ) і Папському Університеті Св. Йоанна Павла ІІ, магістр ліценціат з біблійної теології, закінчив Школу Вихователів Дієцезіальних Духовних Семінарій та Монаших Згромаджень ім. бл. Івана Павла ІІ у Кракові. Викладач біблійних наук в Львівській МВДС, в інституті св. Йосифа Більчевського та в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві. Духовний керівник, психолог та психотерапевт.

о. д-р Віталій Буковський – випускник університету Кардинала Стефана Вишинського в Варшаві, доктор теології внутрішнього життя, закінчив Школу Вихователів Дієцезіальних Духовних Семінарій та Монаших Згромаджень ім. бл. Івана Павла ІІ у Кракові. Отець духовний та духовний керівник у Митрополичій Вищій Духовній Семінарії РКЦ, Львів-Брюховичі. Викладач теології внутрішнього життя в Львівській МВДС та інституті св. Йосифа Більчевського.

За матеріалами: “Католицький Медіа-Центр”.