У День Незалежності Львів ушановує пам’ять полеглих Героїв

24 серпня 2022 року, у день 31-ї річниці Незалежності України, Львів ушановує пам’ять усіх українських воїнів, які віддали свої життя за Україну в боях із російськими загарбниками. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Урочистими заходами вшанували пам’ять випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які полягли в боях за Україну, а відтак – борців за незалежність України, які спочивають на Личаківському кладовищі. Зокрема, відбулося покладання квітів та запалення лампадок до могил на полі почесних поховань 86а, полях почесних поховань № 67 та № 76, а відтак – заупокійна екуменічна молитва, яку звершили Митрополит Львівський ПЦУ Високопреосвященний Владика Макарій і єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященний Владика Володимир разом зі собором священників. Також взяв участь у молитві імам Ісламського культурного центру імені Мухаммада Асада у Львові, Мурат Сулейманов.

До урочистих поминальних заходів долучилися представники громадськості Львова, релігійні та громадські діячі, представники міської та обласної влади, зокрема міський голова Андрій Садовий, а також гості міста.

Довідка

День Незалежності України – державне свято, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Акту проголошення незалежності України та від’єднання від СРСР. Цього року Україна відзначає 31-шу річницю проголошення Незалежності.

Джерело: Львівська міська рада