У День Незалежності у Львові помолились за мир та ласку для України

img0533-bf8e01ad73e8272751d539803b593876За доброю традицією, сьогодні, у День Незалежності України, у Львові на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулась спільна молитва за мир і ласку, щасливу долю для нашої країни. Акафіст до Пресвятої Богородиці прозвучав у виконанні чоловічої хорової капели «Дударик», яка вже 26-й рік поспіль ініціює проведення спільної молитви за Україну.

«Сьогодні особливий день, особливого натхнення для нашого міста, для нашої країни, тому що день народження країни – це день народження кожного з нас. Хтось має змогу творити великі справи в культурі, в мистецтві, хтось на своєму місці має змогу змінювати менший світ, адже важливо, щоб ми все робили з любов’ю і з вірою в перемогу. Тому що наша історія показує, що дуже часто нас намагаються тримати в страху, намагаються показати, що воля, свобода – це не для нас. Але саме воля і свобода – це для нас. Боротьба, яка гуртує, бо країна – це велика сім’я, яка потребує великої щоденної роботи, віри, боротьби і перемоги! Слава Україні!», – привітав присутніх заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Акафіст до Пресвятої Богородиці відслужили священики різних християнських конфесій міста Львова. До спільної молитви долучились представники міської і обласної влади, львів’яни і гості міста.

Джерело: сайт ЛМР