У Домі Милосердя св. Миколая започаткували проєкт для підлітків — Адаптаційний Центр святого Йосифа

3 лютого 2021 року Центр Опіки Сиріт Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви відкрив Адаптаційний центр святого Йосифа, метою якого є опіка та супровід підлітків у їх становленні як зрілої особи. Відкриття Адаптаційного центу в Домі Милосердя відбуватиметься у кілька етапів: – І етап – від 3го лютого розпочинаються щотижневі курси для підлітків; – ІІ етап – у 2022 році відкриття колегіуму; – ІІІ етап – супровід випускників колегіуму.

Опис І-го етапу: Фахівці з різних сфер поділяться знаннями у форматі інтерактивних лекцій та практичних завдань. Протягом року підлітки матимуть можливість вивчати фінансову грамотність, практичну психологію, ціннісне виховання, отримають знання про успішне працевлаштування, статеве виховання, базову медицину та духовний супровід.

Основне завдання курсу – дати соціально-вразливим категоріям молоді знання, які будуть практичними у щоденному житті. Дисципліни даного проекту поки не входить у шкільну програму української освіти, але вже є доступними для наших підлітків. Організатори сподіваються, що у майбутньому отриманий досвід допоможе підліткам розірвати замкнене коло сирітства через надання практичних порад для створення міцної сім’ї та допоможе соціально-вразливим категоріям молоді зреалізувати себе у професійному напрямку. Зустрічі будуть відбуватись щосереди о 19:00 у Домі Милосердя на вул. Короленка, 7.

Інформацію надав директор “Дому Милосердя св. Миколая”, керівник “Центру Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець.

Фото із фб-сторінки о. Романа Прокопця