У Гарнізонному храмі нині помолилися за Героїв, загиблих під Зеленопіллям

Сьогодні минають 5-ті роковини від атаки поблизу Зеленопілля. Внаслідок обстрілу тоді загинуло 30 військовослужбовців ЗСУ та шість прикордонників, серед них полковник Ігор Момот.

Пам’ять загиблих молитовно вшанували сьогодні у Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла у Львові. Була відслужена поминальна Божественна Літургія з Панахидою. До спільної молитви долучилися побратими загиблих воїнів, їхні рідні.

Отець Андрій Сіданич звернувся до присутніх і наголосив, що сьогодні ми маємо можливість пережити момент подяки Богові, за те, що ми ще є тут на землі і можемо славити ім ’ я кожного з Героїв, попри смуток на серці, коли згадуємо цей день і загиблих з великими болем. І саме тому кожен може нині задуматися, що робити далі. Адже наші Герої у своєму житті зробили максимум. Відтак кожен з нас має відчувати цей поклик до життя, поклик до того, щоб робити кроки, щоб змінювати як себе, так і інших людей.

“Ми маємо далі жити. Ми маємо з певністю йти слідами наших Героїв, які переживають і переживали ці страждання і біль. Сьогодні молимося за них, за це Небесне військо, яке справді справді бореться далі, для того, щоби допомагати кожного з нас. Бо ми розуміємо, що дуже важко перемогти. Але будьмо певні, що той хто іде в ім ’ я Отця, той завжди переможе” – підкреслив капелан.

11 липня 2014 року російська реактивна артилерія зі своє сторони завдала удару по позиціях українських військ під Зеленопіллям Луганської області. Внаслідок обстрілу загинуло 30 військовослужбовців ЗСУ та 6 прикордонників, серед них полковник Ігор Момот. Це було перше безпосереднє масове застосування регулярних військ РФ проти Збройних сил України! 
Вічная пам`ять полеглим Українським Героям! Слава Україні! Героям слава!