У Гарнізонному храмі презентують «Соняхи. Духовність на час війни»

СоняхиУ неділю, 1 листопада, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться презентація книги отця Андрія Зелінського «Соняхи. Духовність на час війни». Початок о 16.30 год.

«Соняхи. Духовність на час війни» — це книжка, написана військовим капеланом, який постійно здійснює своє служіння в зоні АТО, стоїть пліч-о-пліч із тими, про кого пише, підтримує їх і проводжає в останню путь. Вона – про друзів і для друзів, а тому написана з любов’ю та щирою вдячністю. Тут зібрані тексти про глибоке і про глибоко людське, про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії. Адже хлопці, про яких ідеться, – молоді офіцери Збройних Сил України – втілення відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові. Відтак, книжка водночас є даниною світлій пам’яті тим, хто в час, коли Україну огорнула непроглядна темрява, соняхами запалали на полях української журби.

Читайте також: Палаючі «соняхи» Донбасу: книга болю без права на забуття!

Під час презентації квартет Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької виконає в пам’ять про Героїв України-учасників АТО декілька музичних творів.

Читайте також: У Львові презентували книгу про звичайних людей, які робили надзвичайні речі для захисту нашої країни

Довідка:

Андрій Зелінський — священик УГКЦ, член чернечого згромадження «Товариство Ісуса», військовий капелан. Своє капеланське служіння серед військовослужбовців розпочав 2006 року в Академії сухопутних військ у Львові, а з червня 2014 року бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, у Пісках, Дебальцевому та під Маріуполем Донецької області.

Повідомляє: www.kapelanstvo.info