У Гарнізонному храмі відбулась спільна міжконфесійна молитва за місто (ФОТО)

img1660-1657b8a5faabdfe42d095a7c88c78c36Львів відзначає 760 років. За доброю традицією, щороку під час відзначення Дня міста організовують спільну екуменічну молитву представників духовенства різних конфесій за місто та його мешканців. Молитва відбулась сьогодні, 8 травня, у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) о 14.00 год.

«Просимо Тебе, Царю Небесний, Духу правди, любові і справедливості, зігрій і просвіти наші уми і серця, показуй нам правильну дорогу в нашій праці для добра свого народу, благослови наш труд і подай нам братню єдність у всіх наших зусиллях для щастя нашої Вітчизни і народу та для нового розквіту Христової Церкви в Україні. Благослови, всемогутній Боже, український народ. Даруй йому ласку вірно Тобі служити і доступити колись вічної нагороди в небі, бо Тобі, Боже, у Святій Тройці єдиній, Отче, Сину і Духу Святий, належить вся слава, честь і поклін на віки віків».

Участь у молитві взяли представники духовенства усіх християнських конфесій, які почергово промовляли молитви за місто і за державу, за український народ, за усіх полеглих на полі бою і тих, хто бореться сьогодні за мир і спокій України.

«Впродовж багатьох років маємо дуже славну традицію – в День народження нашого міста спільно молитися, і ця молитва має дуже могутню силу. Дякую вам, отці, що були сьогодні разом з нами, дякую за вашу молитву, а львів’янам бажаю багато добра, щоб ми в спільній праці, у великій любові, з великою Божою ласкою робили наше місто ще кращим. Сьогодні це так потрібно для нашої держави, бо дуже багато людей в Україні рівняються на Львів і хочуть щоби вся Україна була подібна до нашого міста Лева. Любові вам усім і добра», – звернувся з вітальним словом міський голова Львова Андрій Садовий.

Опісля усі разом заспівали «Боже Великий Єдиний».

«У День міста традиційно духівники та миряни усіх конфесій збираються на спільну молитву, щоб просити в Бога ласк для розвитку й процвітання Львова, доброго життя усіх мешканців та єдності й миру в нашій країні. Оскільки цьогоріч 8 травня також День пам’яті і примирення, то молились за усіх полеглих воїнів Другої світової війни, і сучасної війни, яка триває на сході України, усіх борців за нашу волю й незалежність. Молитва відбулась у Гарнізонному храмі, який став місцем спочинку багатьох наших воїнів. Спільно у духовній єдності ми просили миру й злагоди для всього нашого народу», – зазначив Євген Бойко, начальник управління внутрішньої політики ЛМР.