У Гарнізонному храмі відбулися чування до Дня молитви за сиріт

Напередодні  Дня молитви за сиріт, у суботу, 12 листопада 2022 року в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулись молитовні чування на тему «Єднаймось у молитві». Про це повідомляє Центр опіки сиріт.
 
Традиційно молитовну зустріч організовують капелани та волонтери Місії «Центр опіки сиріт» Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ.
 
Цьогорічні чування провадив о. Юрій Дрізд, сотрудник львівського храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. Разом з учасниками чувань отець роздумував над темою зв’язку з Богом, близькими та самим із собою, а також над життям святих, які своїм прикладом показували цю єдність.
 
Доброю традицією стала молитва прослави у виконанні хору храму Стрітення Господнього.
 
 
На завершення отець Роман Прокопець, голова Місії «Центр опіки сиріт», очолив молитву за усіх дітей-сиріт та усіх дітей, які були позбавлені батьківської опіки внаслідок війни.
 
Крім того, молитовна зустріч, присвячена Дню молитви за сиріт, відбулася і в Домі Милосердя святого Миколая, що у Львові на вулиці Тараса Бобанича. У ній взяли участь львівські молодіжні спільноти та капелани. 
 
Фото Роксолани Федишин
 

 

Релігійна місія «Центр Опіки Сиріт» є релігійною організацією, утвореною в результаті вільного волевиявлення віруючих громадян, які об’єдналися на християнських засадах Католицької Церкви для задоволення релігійних потреб дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей із шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, сиротинців сімейного типу, розподільників, комунальних будинків дитини поширення віровчення Католицької Церкви, служіння Євхаристії, а також участі у справах благодійності та милосердя.

Засновником Місії «Центр Опіки Сиріт» є Курія Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.