До Ісламського культурно центру, з нагоди свята Ід аль-Адха, а також з метою знайомства та добросусідського візиту, завітали представники церкви святого Луїджі Оріоне.
Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада у Львові.
Зазначається, що гості центру мали можливість ознайомитися з деякими традиціями мусульман пов’язані зі святом, подивитись колекцію музею Ісламського центру та здійснити ознайомчу екскурсію по мечеті.
Також повідомляється, що активісти Ісламського центру, подарували для бібліотеки християнського храму кілька ісламських книжок, «щоб кожен бажаючий міг дізнаватись про іслам із першоджерел».

Варто відзначити, що церква святого Луїджі Оріоне розташована навпроти Ісламського культурного центру через дорогу на вул. Лінкольна, 12. Йдеться про храм отців-оріоністів УГКЦ на Замарстинові, який був освячений 24 травня 2009 року.

Ісламський культурний центр у Львові (вул. Лінкольна, 29а) було відкрито у червні 2015 року. Його було названо на честь львів’янина Леопольда Вайса, який народився та виріс в сім’ї львівських юдеїв на вул. Пекарській, 31. У зрілому віці він прийняв іслам (взявши собі нове ім’я Мухаммад Асад) та став одним із визначних діячів в ісламському світі. Зокрема, він мав близьку дружбу із засновником теперішньої Саудівської Аравії Абдель-Азіз ібн Саудом, також був поміж засновників держави Пакистан, а також переклав Коран англійською. Українською мовою було видано дві книги його спогадів: «Шлях до Мекки» та «Духовне повернення». При Ісламському центрі на Лінкольна діє мечеть та громадська організація.
Фото (якщо не зазначено інакше): Ісламський культурний центр у Львові ім. Мухаммада Асада.
Також читайте: Імам Ібрагім: «Якщо життя йде в нікуди, то не має значення, скільки тобі років»
Імам Мурат: «“Слабкі” люди обуряться, чому це вони в пеклі»
Хіджаб — вибір, а не гніт: львівські мусульманки відзначили День хіджабу