У Херсоні викрали священника ПЦУ. Потрібен розголос

Про це повідомила журналістка Ярослава Міщенко на своїй фб-сторінці.

Дорогі друзі!
В Херсоні викрали ще одного священника ПЦУ. Отця Сергія Чудиновича. Інформація достовірна, підтверджена вірянами його храму. Сьогодні о сьомій ранку “міліція” вивезла його у невідомому напрямку.
Отець Сергій – дуже яскравий і відомий своєю проукраїнською позицією священник Херсона. У нього була дуже жива, дуже людяна парафія, де всі одне про одного дбали, допомагали ліками, продуктами – всім.
Він поставив в храмі апарат для кави, і зрбив перукарню. У перші дні війни він відспівував наших воїнів, навіть не ховаючись. У нього майже ранньохристиняська по силі довіри та любові громада.
Я дуже прошу вас помолитися, тих, хто може. А тих, хто може – зробити репост чи передрук публікації. Колись ви уже допомогли при арешті отця Олега Ніколаєва.
Давайте спробуємо врятувати ще одного. Він ніколи б не лишив свою паству у Хесроні. І він задуже яскравий, щоб не кидатися у очі окупанту. Священики, які змогли сати священниками ПЦУ на Сході а Півдні і втримати парафії довгі роки у чомусь герої. Нам потрібні живі герої, а не мученики.