У храмах Львова та Кракова лунатимуть твори видатних композиторів

virtuozi-LvovaУ Львові з 15 по 31 серпня відбудеться міжнародний фестиваль під назвою: «Музика у старому Львові». Він триватиме синхронно з фестивалем «Музика у старому Кракові». Львів’яни та гості міста зможуть почути у храмах музичні твори видатних композиторів від епохи бароко і до класики, повідомили у прес-службі ЛМР

Для Кракова це вже 39-й рік досвіду, а для Львова усе відбуватиметься вперше.

Початковий фестиваль у Кракові відбувся ще у 1976 році, з ініціативи влади міста й під протекцією мера. Сьогодні цей фестиваль є чи не найпопулярнішим з усіх у Польщі. Задум польського фестивалю «Музика в старому Кракові» належить засновнику польської капели «Краковієнсіс» Станіславу Галонському. Ініціатором співпраці з боку Львова виступив засновник відомого українського камерного оркестру «Віртуози Львова», народний артист України Сергій Бурко.

Ексклюзивність фестивалів у тому, що концерти відомих виконавців та колективів з різних країн відбуваються у храмах. Фестивалі «Музика у старому Львові» та «Музика у старому Кракові» об’єднають міста-побратими і стануть ще одним кроком назустріч євроінтеграції. А особливістю заходу буде виступ польських виконавців у Львові і українських у Польщі.

Окрім справжніх професіоналів, до участі у фестивалі запрошуються молоді музиканти, які отримають чудову нагоду заявити про себе, свою творчість та розпочати успішну музичну кар’єру.