У храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відзначили храмовий празник

Сьогодні, 21 вересня 2020 року, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові, відзначили престольне свято. Очолив моління Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ, єрм. Юстин (Бойко) у співслужінні із собором священиків, зокрема з настоятелем храму о. Орестом (Фрединою).

“Наступний рік буде ювілейним 20-тим роком, коли сюди, на цю територію,  коли у цьому храмі ще не було ні фресок, ні того, що Ви бачите, приїхав святий Папа Іван Павло ІІ. І саме тут він зустрівся із молоддю і дітьми, на площі. І  у першу чергу його слова акцентували на тому, що ми, які хочемо любити Бога і Україну,  полюбили нашу Церкву. Церкву, яка є Живою.  А ми усі є Її живим камінням. Сьогодні ми усі так чисельно зібралися, не усі змогли прийти до храму, через обставини, які ми переживаємо у світі. Але усі сьогодні прийшли, щоб храм оцей живий будувати у цьому храмі, який є символом. Церква є нашою Дорогою до Бога,у  ній виховуймо себе і наше майбутнє. Пройдуть літа, а храм буде стояти тоді, коли до храму буде протоптана стежка, коли вона не заросте різними будяками зневіри, знеохоти, опускання рук, тощо. Бо майбутнє будують не лінивці, не люди, які опускають люди, майбутнє будують герої. А для того, щоб бути героєм, треба хотіти ним бути”, – наголосив о. Юстин (Бойко).

Долучилися до спільної молитви і міський голова Львова Андрій Садовий, а також заступник міського голови з питань розвитку, Андрій Москаленко.

Богослужіння відбувалося із дотриманням карантинних норм, тому частина вірян перебувала на вулиці, зберігаючи соціальну дистанцію.