У храмі св. Йоана Павла ІІ вперше виставлять фігуру Матері Божої Цариці Миру

У храмі св. Йоана Павла ІІ РКЦ (Львів-Сокільники) 14 та 15 серпня, на вшанування свята Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, виставлять фігуру Матері Божої Цариці Миру — покровительки міжнаціональної та католицької єдності. Також молитимуться за лікарів, хворих та припинення епідемії.

«Коли в храмі, пристосованому після війни до східної літургії, встановлено іконостас, поставлено фігури Христа і Марії на ньому. Парафіянам дуже подобались ці історичні фігури. Коли почала працювати римо-католицька каплиця, настоятель церкви Різдва передав ці фігури, котрі з XIX ст. належали римо-католицькій громаді. Урочисте встановлення в каплиці було знаком братньої єдності. В новому храмі фігури будуть встановлені на Господні та Марійні свята. Вперше Фігура Матері Божої буде виставлена на вшанування свята Внебовзяття Пресвятої Діви Марії: 14 серпня о 19.00 год та 15 серпня о 09.00 та 10.30 год. Марія підтримує міжнаціональне примирення і католицьку єдність братів. Будемо молитись також за лікарів, хворих та припинення епідемії», — повідомив отець Григорій Драус, настоятель храму св. Йоана Павла ІІ.

До слова, храм св. Йоана Павла ІІ розташований на вул. Стрийській, 6 (перша зупинка після автовокзалу у напрямку «Ашану»).

Джерело: https://city-adm.lviv.ua/