У Храмі св. Володимира і Ольги відбулась містерія «Страсті Христові»

Сьогодні, у Вербну неділю, у Львові відбулась великопісна концерт-містерія «Страсті Христові», яку вже традиційно проводять в місті напередодні Великодня. Захід провели у Храмі святих Володимира і Ольги УГКЦ (вул. В. Симоненка, 5), й він зібрав чимало охочих спільно в музиці помолитись та пороздумувати над страстями Ісуса.

“Ми зараз розпочинаємо Страсний тиждень і такі прекрасні твори, як концерт-містерія допомагають людям налаштуватися і увійти у цей таїнственний тиждень, пережити його духовно. З іншого боку – це нагода звернутися до тих людей, які є трохи поза церквою. Адже музика єднає людей. І віруючих і невіруючих. І йдеться зокрема про ті глибокі емоції, які ми переживаємо слухаючи музику. І музика здатна промовити до тих для кого можливо духовна сфера життя ще закрита” – розповів у коментарі “Духовній величі Львова”о. Олег Кіндій, сотрудник Храму св. Володимира і Ольги, викладач УКУ.

Концерт-містерія відбулась за участю Камерного оркестру Львівської філармонії під керівництвом Мирона Юсиповича.

Капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк у коментарі наголосив, що щорічно такі концерти відбуваються у різних храмах міста і це свідчить зокрема про те, що музика є поліконфесійною.

«Львів є багатий своєю християнською традицією. Уже всьоме в нашому місті традиційно у Вербну неділю відбулась великопісна концерт-містерія „Страсті Христові“. Це дійство єднає, адже в підготуванні концерту спільно з нами беруть участь і громада парафії, і духовенство, і творчі колективи, які наповнюють храм музикою. Тому багато львів’ян та гостей міста мають нагоду уже вкотре разом духовно пережити передвеликодню містерію та підготуватися до зустрічі Христового Воскресіння», — розповів в. о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР Петро Залуга.

Додамо, що торік концерт-містерія «Страсті Христові» відбувся у храмі Всіх Святих Українського народу УГКЦ. (вул. С. Петлюри, 32).

Джерело: ЛМР

Фото Романа Балука