У храмі святого Климентія Папи безкоштовно навчають англійської та німецької

Лінгвістичні групи діють вже третій рік. Іноземні мови викладає професійний лінгвіст і учасниця церковного хору «Divino Amore» Соломія Кравецька. Дівчина наголошує, що методики навчання такі самі, як і на звичайних курсах: «Ми робимо дуже багато завдань, читаємо пишемо, маємо домашню практику, пишемо контрольні. Коли починали курс англійської, то було 40 людей, а потім залишилося 15. Бо все залежить від бажання учнів – чи вони готові присвятити свій час мовам, чи не готові».

Організатори курсів при храмі, впевнені, що навчання – об’єднує різних людей і допомагає спілкуватися не лише у віртуальному, але й у реальному вимірі.

1

«Ми не лише вчимося під час занять, але дивимося фільми, спілкуємося, граємо у ігри – англійською і німецькою звичайно. І це також формує нашу церковну спільноту. Окрім навчання відбувається ще й обмін інформацією, досвідом»  – каже Соломія Кравецька.

Записатися на курси можна у захристії церкви. Заняття відбуваються о 18:30 щопонеділка і щосереди. Запрошують усіх охочих.

Фото з Інтернету