У Італії від коронавірусу померли не менше десяти священиків, занедужав єпископ

Не менше десяти італійських священиків померли від коронавірусу. Більше половини від них -клірики єпархії Бергамо на півночі країни. Єпископ Бергамський Франечско Бески заявив у понеділок, що із 20 священиків єпархії, госпіталізованих з дізагнозом COVID-19,  шестеро відійшли у вічність, а інші почуваються краще у боротьбі з хворобою. Бергамо, розташований у 50 кілометрах від Мілану, особливо постраждав від хвороби.

Серед померлих, 59-річний о Сілаон Сітролі, і 70-літній Джанкарло Нава, який раніше служив місіонером у Парагваї.

Через спалах хвороби,  у місті Бергамо морги не змогли вмістити усіх померлих і частину домовин розмістили у храмі при цвинтарі.

Також надійшла інформація про смерть трьох священиків із сусіднього з Бергамо міста Брешіа. Йдеться про о. Анджело Кретті, Дієго Габузі і Джованні Джиреллі. Останньому було 74 роки, він щоденно відвідував помираючих у хоспісі.

14 березня помер 75-річний клірик Кремонської єпархії Вінченцо Ріні. Упродовж 30 років,він редагував єпархіальну газету, а певний час очолював, новинну агенцію італійської єпископської конференції.Він також писав романи, був авторитетним літерурознавцем.

Єпископ Кремонсьий Антоніо Наполіоні, який перебував у лікарні упродовж десяти днів з симптомами распіраторного захворювання, викликаного коронавірусом, 16 березня був виписаний додому. Він залишається на карантин ще 14 днів, опісля єпископу зроблять повторні аналізи.

Джерело: https://www.catholicnewsagency.com/