Католицька Церква розпочинає Ювілейний рік Божого милосердя. Де у Львові відчинять Святі двері?

rik_myloserdya-2У  день свята Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці, 8 грудня,  за григоріанським календарем,  у Католицькій Церкві офіційно розпочнеться  Ювілейний рік  Божого милосердя. Проголошуючи Ювілейний рік, Церква проголошує Боже прощення та милосердя до людини, а також закликає християнина до відновлення своїх стосунків з Богом.

Щоб мати змогу отримати відпуст у надзвичайний Ювілей Милосердя, вірні повинні здійснити паломництво до Святих дверей, відчинених у кожній катедрі та в святинях, визначених дієцезіальним єпископом, а також у чотирьох Папських базиліках у Римі.

У львівських храмах, як і у папських соборах Риму, будуть відчинені Святі двері. Стаційними храмами у Львові в Надзвичайному Святому Році Милосердя будуть:

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERAАрхікатедральна базиліка Успіння Пречистої Діви Марії (пл. Катедральна, 1),
  • Санктуарій Святого Антонія з Падуї (вул. Личаківська, 49а)
  • Храм Божого Милосердя (Львів-Рясне, вул. Брюховицька, 119а)

Зокрема у Латинському Катедральному соборі Успіння Пресятої Діви Марії, Святі Двері будуть відчинені у ІІ Неділю Адвенту, 13 грудня.

Відкриття Святих дверей, які відчиняються тільки в ювілейні роки, є символічним свідченням, що в Ювілейний рік вірні мають нагоду пройти особливий духовний шлях.

Упродовж Року Божого милосердя особливою увагою Церкви будуть вшановуватися інші ювілеї: богопосвячених осіб, молільників до Божого милосердя, хворих та немічних, ув’язнених, дияконів, священиків, молоді, волонтерів та працівників милосердя тощо.

За матеріалами: news.ugcc.uawww.credo-ua.org