У Києві відбудеться хресний хід з нагоди 1031-ліття Хрещення України-Русі

28 липня 2019 року в Україні будуть відзначати 1031-річчя Хрещення України-Руси у незалежній об’єднаній помісній Православній Церкві України.

Духовенство ПЦУ запрошує взяти участь вірян та всіх охочих. Хрещення Руси-України в X столітті стало запорукою створення Київської Митрополії – потужного центру православ’я, звідки світло Божої істини поширювалось на всі землі стародавньої Руської держави.

Християнська віра заклала основу для розвитку освіти, культури, а також визначила європейський вектор руху держави. Саме із прийняттям християнства Київська держава досягла свого розквіту, адже духовність об’єднує у своїй благодаті.

У настановах Господа Ісуса Христа ми читаємо про глибоке значення єдності між людьми: «Де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них» (Мф. 18: 20). Православна Церква України також закликає до об’єднання. Під час святкової Божественної літургії, яка відбудеться вранці 28 липня 2019 року на території Святої Софії Київської, подякуймо разом нашому Господу за Його милосердя.

Після богослужіння всіх учасників запрошують спільно звершити урочистий Український Хресний Хід на чолі з Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм.